Przystanek:
Świętochłowice Muzeum Powstań ŚląskichKierunek:
Lipiny MijankaDni robocze
Soboty, niedziele i święta
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Łagiewniki Targowisko >> Stroszek ZajezdniaS
− kurs do: Stroszek Zajezdnia00:00 − kursy podkreślone realizowane pojazdem niskopodłogowym