−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Szopienice Pętla
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Katowice
Załęże Szkoła
Załęże Dom Kultury
Załęże Wiśniowa
Załęże Dwór
Załęże Janasa
Załęże Kościół
Załęże Pośpiecha
Katowice Sobieskiego
Katowice Dworzec PKP
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Damrota
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Szopienice Roździeńska
Szopienice Wodociągi
Burowiec
Szopienice Poczta
Szopienice Kościół
Szopienice Dwór
Szopienice Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
20
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zawodzie Paderewskiego
Kierunek:
Szopienice Pętla
Dni robocze
04:48
05:01
05:16
05:31
05:46
06:01
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:01
08:16
08:31
08:46
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
10:46
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
Z
17:16
17:31
Z
17:46
18:01
Z
18:16
Z
18:31
18:41
Z
19:01
19:31
20:01
20:31
Z
21:01
21:31
22:01
Z
22:31
23:01
Z
23:30
Z
23:55
Z
00:40
Z
01:40
Z
03:40
Z
04:20
Z
Niedziele i święta
04:48
05:01
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
20:31
Z
21:01
21:31
22:01
Z
22:31
23:01
Z
23:30
Z
23:55
Z
00:40
Z
01:40
Z
03:40
Z
04:20
Z
Święta szczególne
08:31
10:31
12:31
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
20:31
Z
21:01
21:31
22:01
Z
22:31
23:01
Z
23:30
Z
23:55
Z
00:40
Z
01:40
Z
03:40
Z
04:20
Z
Wigilia
04:48
05:01
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
Z
17:31
18:31
19:31
20:31
21:31
22:31
23:30
Z
03:40
Z
Sylwester
04:48
05:01
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
20:31
21:01
21:31
22:01
Z
22:31
00:58
01:58
Z
02:40
Z
03:40
Z
04:20
Z
Objaśnienia:
Z
− kurs do: Zawodzie Zajezdnia
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się