21
Przystanek:
Pogoń Kościół
Kierunek:
Osiedle Zamkowe Pętla
Dni robocze
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:13
19:39
20:09
20:39
21:09
21:39
22:09
22:39
23:08
23:26
23:51
00:36
01:36
03:59
Soboty
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:13
19:39
20:09
20:39
21:09
21:39
22:09
22:39
23:08
23:26
23:51
00:36
01:36
03:59
Niedziele i święta
05:09
05:39
06:09
06:39
07:09
07:39
08:09
08:39
09:09
09:39
10:09
10:39
11:09
11:39
12:09
12:39
13:09
13:39
14:09
14:39
15:09
15:39
16:09
16:39
17:09
17:39
18:09
18:39
19:09
19:39
20:09
20:39
21:09
21:39
22:09
22:39
23:08
23:26
23:51
00:36
01:36
03:59
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym