21
Przystanek:
Sosnowiec Aleja Mireckiego
Kierunek:
Osiedle Zamkowe Pętla
Dni robocze
04:45
05:03
05:23
05:43
06:03
06:23
06:43
07:03
07:23
07:43
08:03
08:23
08:43
09:03
09:23
09:43
10:03
10:23
10:43
11:03
11:23
11:43
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:03
17:23
17:43
18:03
18:23
18:43
19:03
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:18
23:43
00:28
01:28
03:51
Soboty
04:45
05:03
05:23
05:43
06:03
06:23
06:43
07:03
07:23
07:43
08:03
08:23
08:43
09:03
09:23
09:43
10:03
10:23
10:43
11:03
11:23
11:43
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:03
17:23
17:43
18:03
18:23
18:43
19:03
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:18
23:43
00:28
01:28
03:51
Niedziele i święta
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:18
23:43
00:28
01:28
03:51
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym