−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Czeladź Kombatantów
Przystanki:
Dąbrowa Górnicza
Tworzeń Huta Katowice
Tworzeń Dworzec PKP
Tworzeń Polna
Gołonóg Laski
Gołonóg Instal
Gołonóg Podstacja
Gołonóg Podstacja Pętla
Gołonóg Osiedle Kasprzaka
Gołonóg Kasprzaka
Gołonóg Centrum
Gołonóg Manhattan
Gołonóg Damel
Reden
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Sienkiewicza
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy Pętla
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Będzin
Koszelew
Będzin Paryska
Będzin Małachowskiego
Będzin Zamek
Będzin Muzeum
Osiedle Zamkowe Jasielska
Osiedle Zamkowe Pętla
Osiedle Zamkowe Jasielska
Będzin Partyzantów
Będzin Czeladzka
Osiedle Syberka
Czeladź
Piaski Centrum Handlowe
Czeladź Strefa Ekonomiczna
Czeladź Grodziecka
Czeladź Kombatantów
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
22
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gołonóg Podstacja
Kierunek:
Czeladź Kombatantów
Dni robocze
04:54
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:16
19:46
19:54
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
23:13
BS
23:48
BS
03:05
BS
04:25
BS
Soboty
04:54
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:16
19:46
19:54
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
23:13
BS
23:48
BS
03:05
BS
04:25
BS
Niedziele i święta
04:54
05:16
05:46
06:16
06:46
07:16
07:46
08:16
08:46
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
23:13
BS
23:48
BS
03:05
BS
04:25
BS
Święta szczególne
04:54
06:16
06:46
07:46
08:46
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
23:13
BS
23:48
BS
03:05
BS
04:25
BS
Wigilia
04:54
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:16
19:46
19:54
BS
20:16
21:16
22:16
03:05
BS
04:25
BS
Sylwester
04:54
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:16
19:46
19:54
BS
20:16
21:16
22:16
03:05
BS
04:25
BS
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzin Muzeum >> Osiedle Zamkowe Pętla
S
− kurs do: Osiedle Zamkowe Pętla
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się