−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Szombierki Kościół
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kopalnia
Bytom Zamłynie
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
30
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Szombierki Kopalnia
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
04:40
04:58
05:13
05:28
05:43
05:58
06:13
06:28
06:43
06:58
07:13
07:28
07:43
07:58
08:13
08:28
08:43
08:58
09:13
09:28
09:43
09:58
10:13
10:28
10:43
10:58
11:13
11:28
11:43
11:58
12:13
12:28
12:43
12:58
13:13
13:28
13:43
13:58
14:13
14:28
14:43
14:58
15:13
15:28
15:43
15:58
16:13
16:28
16:43
16:58
17:13
17:28
17:43
17:58
18:13
18:28
18:43
18:58
19:13
19:28
19:43
19:58
20:28
20:43
20:58
21:28
21:43
21:58
22:28
22:43
22:58
23:28
23:55
00:25
01:25
02:25
03:25
03:50
04:25
Soboty
04:40
04:58
05:13
05:28
05:43
05:58
06:13
06:28
06:43
06:58
07:13
07:28
07:43
07:58
08:13
08:28
08:43
08:58
09:13
09:28
09:43
09:58
10:13
10:28
10:43
10:58
11:13
11:28
11:43
11:58
12:13
12:28
12:43
12:58
13:13
13:28
13:43
13:58
14:13
14:28
14:43
14:58
15:13
15:28
15:43
15:58
16:13
16:28
16:43
16:58
17:13
17:28
17:43
17:58
18:13
18:28
18:43
18:58
19:13
19:28
19:43
19:58
20:28
20:43
20:58
21:28
21:43
21:58
22:28
22:43
22:58
23:28
23:55
00:25
01:25
02:25
03:25
03:50
04:25
Niedziele i święta
04:58
05:28
05:58
06:28
06:58
07:28
07:58
08:28
08:58
09:28
09:58
10:28
10:43
10:58
11:28
11:43
11:58
12:28
12:43
12:58
13:28
13:43
13:58
14:28
14:43
14:58
15:28
15:43
15:58
16:28
16:43
16:58
17:28
17:43
17:58
18:28
18:43
18:58
19:28
19:43
19:58
20:28
20:58
21:28
21:58
22:28
22:58
23:28
23:55
00:25
01:25
02:25
03:25
03:50
04:25
Święta szczególne
04:58
05:28
05:58
06:58
07:58
08:58
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:43
13:58
14:28
14:43
14:58
15:28
15:43
15:58
16:28
16:43
16:58
17:28
17:43
17:58
18:28
18:43
18:58
19:28
19:43
19:58
20:28
20:58
21:28
21:58
22:28
22:58
23:28
23:55
00:25
01:25
02:25
03:25
03:50
04:25
Wigilia
04:40
04:58
05:13
05:28
05:43
05:58
06:13
06:28
06:43
06:58
07:13
07:28
07:43
07:58
08:13
08:28
08:43
08:58
09:13
09:28
09:43
09:58
10:13
10:28
10:43
10:58
11:13
11:28
11:43
11:58
12:13
12:28
12:43
12:58
13:13
13:28
13:43
13:58
14:13
14:28
14:43
14:58
15:13
15:28
15:43
15:58
16:13
16:28
16:43
16:58
17:28
17:58
18:58
19:58
20:58
21:58
22:58
23:55
01:25
02:25
03:25
03:50
04:25
Sylwester
04:40
04:58
05:13
05:28
05:43
05:58
06:13
06:28
06:43
06:58
07:13
07:28
07:43
07:58
08:13
08:28
08:43
08:58
09:13
09:28
09:43
09:58
10:13
10:28
10:43
10:58
11:13
11:28
11:43
11:58
12:13
12:28
12:43
12:58
13:13
13:28
13:43
13:58
14:13
14:28
14:43
14:58
15:13
15:28
15:43
15:58
16:13
16:28
16:43
16:58
17:13
17:28
17:43
17:58
18:13
18:28
18:43
18:58
19:13
19:28
19:43
19:58
20:28
20:43
20:58
21:28
21:43
22:28
22:58
23:28
01:25
02:25
03:25
03:50
04:25
zmiana czasu
04:40
04:58
05:13
05:28
05:43
05:58
06:13
06:28
06:43
06:58
07:13
07:28
07:43
07:58
08:13
08:28
08:43
08:58
09:13
09:28
09:43
09:58
10:13
10:28
10:43
10:58
11:13
11:28
11:43
11:58
12:13
12:28
12:43
12:58
13:13
13:28
13:43
13:58
14:13
14:28
14:43
14:58
15:13
15:28
15:43
15:58
16:13
16:28
16:43
16:58
17:13
17:28
17:43
17:58
18:13
18:28
18:43
18:58
19:13
19:28
19:43
19:58
20:28
20:43
20:58
21:28
21:43
21:58
22:28
22:43
22:58
23:28
23:55
00:25
01:25
03:25
03:50
04:25
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się