−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Katowice
Katowice Plac Wolności
Katowice Dworzec PKP
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
37
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Katowice Plac Wolności
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
04:37
05:05
05:21
05:36
05:51
06:06
06:21
06:36
06:51
07:06
07:21
07:36
07:51
08:06
08:21
08:36
08:51
09:06
09:21
09:36
09:51
10:06
10:21
10:36
10:51
11:06
11:21
11:36
11:51
12:06
12:21
12:36
12:51
13:08
13:21
13:36
13:51
14:06
14:21
14:36
14:51
15:06
15:21
15:36
15:51
16:06
16:21
16:36
16:51
17:06
17:21
17:36
17:51
18:06
18:21
Z
18:36
18:51
19:15
19:45
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
Z
22:45
Z
Soboty
04:37
05:34
05:49
06:19
06:34
06:49
07:04
07:19
07:34
07:49
08:04
08:19
08:34
08:49
09:04
09:12
09:19
09:27
09:34
09:42
09:49
09:57
10:04
10:12
10:19
10:27
10:34
10:42
10:49
10:57
11:04
11:12
11:19
11:27
11:34
11:42
11:49
11:57
12:04
12:12
12:19
12:27
12:34
12:42
12:49
12:57
13:04
13:12
13:19
13:27
13:34
13:42
13:49
13:57
14:04
14:12
14:19
14:27
14:34
14:42
Z
14:49
14:57
Z
15:04
15:12
Z
15:19
15:34
15:49
16:04
16:19
16:34
16:49
17:04
17:19
17:34
17:49
18:04
18:19
18:34
18:49
19:04
19:19
19:34
Z
19:49
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
Z
22:45
Z
Niedziele i święta
04:37
05:15
05:45
06:15
06:45
07:15
07:45
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
15:45
16:15
16:45
17:15
17:45
18:15
18:45
19:15
19:45
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
Z
22:45
Z
Święta szczególne
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
15:45
16:15
16:45
17:15
17:45
18:15
18:45
19:15
19:45
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
Z
22:45
Z
Objaśnienia:
Z
− kurs wydłużony do: Zawodzie Zajezdnia
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się