−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
Przystanki:
Katowice
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Dworzec PKP
Katowice Plac Wolności
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
37
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
Dni robocze
04:32
05:00
05:15
05:30
05:45
06:00
06:15
06:31
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:02
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:40
Soboty
04:32
05:29
05:44
06:14
06:29
06:44
06:59
07:14
07:29
07:44
07:59
08:14
08:29
08:44
08:59
09:07
09:14
09:22
09:29
09:37
09:44
09:52
09:59
10:07
10:14
10:22
10:29
10:37
10:44
10:52
10:59
11:07
11:14
11:22
11:29
11:37
11:44
11:52
11:59
12:07
12:14
12:22
12:29
12:37
12:44
12:52
12:59
13:07
13:14
13:22
13:29
13:37
13:44
13:52
13:59
14:07
14:14
14:22
14:29
14:37
14:44
14:52
14:59
15:07
15:14
15:29
15:44
15:59
16:14
16:29
16:44
16:59
17:14
17:29
17:44
17:59
18:14
18:29
18:44
18:59
19:14
19:29
19:44
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:40
Niedziele i święta
04:32
05:10
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:10
08:40
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:40
Święta szczególne
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:40
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się