38
Przystanek:
Bytom Powstańców Śląskich
Kierunek:
Bytom Kościół św. Trójcy
Dni robocze
05:40
06:05
06:25
06:45
07:05
07:25
07:45
08:25
08:45
09:05
09:25
09:45
10:05
10:25
10:45
11:25
11:45
12:05
12:25
12:45
13:05
13:25
13:45
14:05
14:25
15:05
15:25
15:45
16:05
16:25
16:45
17:05
17:35
18:05
18:35
19:05
19:25
S
Soboty, niedziele i święta
09:45
10:05
10:25
10:45
11:25
11:45
12:05
12:25
12:45
13:05
13:25
13:45
14:05
14:25
15:05
15:35
16:05
16:35
17:05
17:35
18:05
18:35
19:05
19:25
S
Wszystkich Świętych
05:40
06:05
06:25
06:45
07:05
07:25
07:45
08:25
08:45
09:05
09:25
09:45
10:05
10:25
10:45
11:25
11:45
12:05
12:25
12:45
13:05
13:25
13:45
14:05
14:25
15:05
15:25
15:45
16:05
16:25
16:45
17:05
17:35
18:05
18:35
19:05
19:25
S
Wigilia
05:40
06:05
06:25
06:45
07:05
07:25
07:45
08:25
08:45
09:05
09:25
09:45
10:05
10:25
10:45
11:25
11:45
12:05
12:25
12:45
13:05
13:25
13:45
14:05
14:25
15:05
15:25
15:45
16:05
16:25
S
Sylwester
05:40
06:05
06:25
06:45
07:05
07:25
07:45
08:25
08:45
09:05
09:25
09:45
10:05
10:25
10:45
11:25
11:45
12:05
12:25
12:45
13:05
13:25
13:45
14:05
14:25
15:05
15:25
15:45
16:05
16:25
16:45
17:05
17:35
18:05
18:35
19:05
19:25
S
W dniach 25 i 26 grudnia, 1 stycznia oraz w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny - linia nie kursuje.
Objaśnienia:
S
− kurs do: Stroszek Zajezdnia
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym