−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Wrocławska
Bytom Kąpielisko
Bytom Wallisa
Bytom Łużycka
Bytom Szkoła Medyczna
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
39
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Urząd Miasta
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Dni robocze
04:18
04:41
04:55
05:12
05:27
05:42
05:57
06:12
06:27
06:42
06:57
07:12
07:27
07:42
07:57
08:12
08:27
08:42
08:57
09:27
09:42
09:57
10:12
10:27
10:42
10:57
11:27
11:42
11:57
12:12
12:27
12:42
12:57
13:12
13:27
13:42
13:57
14:12
14:27
14:42
14:57
15:12
15:27
15:42
15:57
16:12
16:27
16:42
16:57
17:12
17:27
17:42
17:57
18:17
18:32
18:47
19:02
19:17
19:32
19:47
20:02
20:17
20:32
20:47
21:02
21:17
21:32
21:47
22:02
22:32
22:47
23:18
00:18
01:18
03:18
Soboty
04:18
04:41
05:01
05:17
05:32
05:47
06:02
06:17
06:32
06:47
07:02
07:17
07:32
07:47
08:02
08:17
08:32
08:47
09:17
09:32
09:47
10:02
10:17
10:32
10:47
11:17
11:32
11:47
12:02
12:17
12:32
12:47
13:02
13:17
13:32
13:47
14:02
14:17
14:32
14:47
15:02
15:17
15:32
15:47
16:02
16:17
16:32
16:47
17:02
17:17
17:32
17:47
18:17
18:32
18:47
19:02
19:17
19:32
19:47
20:02
20:17
20:32
20:47
21:02
21:17
21:32
21:47
22:02
22:32
22:47
23:18
00:18
01:18
03:18
Niedziele i święta
04:18
04:41
05:01
05:17
05:47
06:17
06:47
07:17
07:47
08:17
08:47
09:17
09:47
10:17
10:47
11:17
11:47
12:17
12:47
13:17
13:47
14:17
14:47
15:17
15:47
16:17
16:47
17:17
17:47
18:17
18:47
19:17
19:47
20:17
20:47
21:17
21:47
22:32
23:18
00:18
01:18
03:18
Wigilia
04:18
04:41
05:01
05:17
05:32
05:47
06:02
06:17
06:32
06:47
07:02
07:17
07:32
07:47
08:02
08:17
08:32
08:47
09:17
09:32
09:47
10:02
10:17
10:32
10:47
11:17
11:32
11:47
12:02
12:17
12:32
12:47
13:02
13:17
13:32
13:47
14:02
14:17
14:32
14:47
15:02
15:17
15:32
15:47
16:02
16:17
16:47
18:17
19:32
20:47
22:32
01:18
03:18
Sylwester
04:18
04:41
05:01
05:17
05:32
05:47
06:02
06:17
06:32
06:47
07:02
07:17
07:32
07:47
08:02
08:17
08:32
08:47
09:17
09:32
09:47
10:02
10:17
10:32
10:47
11:17
11:32
11:47
12:02
12:17
12:32
12:47
13:02
13:17
13:32
13:47
14:02
14:17
14:32
14:47
15:02
15:17
15:32
15:47
16:02
16:17
16:32
16:47
17:02
17:17
17:32
17:47
18:17
18:32
18:47
19:02
19:17
19:32
19:47
20:02
20:17
20:47
21:17
21:47
22:32
01:18
02:18
03:18
zmiana czasu
04:18
04:41
05:01
05:17
05:32
05:47
06:02
06:17
06:32
06:47
07:02
07:17
07:32
07:47
08:02
08:17
08:32
08:47
09:17
09:32
09:47
10:02
10:17
10:32
10:47
11:17
11:32
11:47
12:02
12:17
12:32
12:47
13:02
13:17
13:32
13:47
14:02
14:17
14:32
14:47
15:02
15:17
15:32
15:47
16:02
16:17
16:32
16:47
17:02
17:17
17:32
17:47
18:17
18:32
18:47
19:02
19:17
19:32
19:47
20:02
20:17
20:32
20:47
21:02
21:17
21:32
21:47
22:02
22:32
22:47
23:18
00:18
01:18
03:18
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się