−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Wrocławska
Bytom Kąpielisko
Bytom Wallisa
Bytom Łużycka
Bytom Szkoła Medyczna
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
39
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Wallisa
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Dni robocze
04:21
04:44
04:58
05:15
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:20
18:35
18:50
19:05
19:20
19:35
19:50
20:05
20:20
20:35
20:50
21:05
21:20
21:35
21:50
22:05
22:35
22:50
23:21
00:21
01:21
03:21
Soboty
04:21
04:44
05:04
05:20
05:35
05:50
06:05
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:50
08:05
08:20
08:35
08:50
09:20
09:35
09:50
10:05
10:20
10:35
10:50
11:20
11:35
11:50
12:05
12:20
12:35
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:05
16:20
16:35
16:50
17:05
17:20
17:35
17:50
18:20
18:35
18:50
19:05
19:20
19:35
19:50
20:05
20:20
20:35
20:50
21:05
21:20
21:35
21:50
22:05
22:35
22:50
23:21
00:21
01:21
03:21
Niedziele i święta
04:21
04:44
05:04
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:20
18:50
19:20
19:50
20:20
20:50
21:20
21:50
22:35
23:21
00:21
01:21
03:21
Wigilia
04:21
04:44
05:04
05:20
05:35
05:50
06:05
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:50
08:05
08:20
08:35
08:50
09:20
09:35
09:50
10:05
10:20
10:35
10:50
11:20
11:35
11:50
12:05
12:20
12:35
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:05
16:20
16:50
18:20
19:35
20:50
22:35
01:21
03:21
Sylwester
04:21
04:44
05:04
05:20
05:35
05:50
06:05
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:50
08:05
08:20
08:35
08:50
09:20
09:35
09:50
10:05
10:20
10:35
10:50
11:20
11:35
11:50
12:05
12:20
12:35
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:05
16:20
16:35
16:50
17:05
17:20
17:35
17:50
18:20
18:35
18:50
19:05
19:20
19:35
19:50
20:05
20:20
20:50
21:20
21:50
22:35
01:21
02:21
03:21
zmiana czasu
04:21
04:44
05:04
05:20
05:35
05:50
06:05
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:50
08:05
08:20
08:35
08:50
09:20
09:35
09:50
10:05
10:20
10:35
10:50
11:20
11:35
11:50
12:05
12:20
12:35
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:05
16:20
16:35
16:50
17:05
17:20
17:35
17:50
18:20
18:35
18:50
19:05
19:20
19:35
19:50
20:05
20:20
20:35
20:50
21:05
21:20
21:35
21:50
22:05
22:35
22:50
23:21
00:21
01:21
03:21
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się