−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Wrocławska
Bytom Kąpielisko
Bytom Wallisa
Bytom Łużycka
Bytom Szkoła Medyczna
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
39
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Osiedle
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Dni robocze
04:04
04:27
04:41
04:56
05:11
05:26
05:41
05:56
06:11
06:26
06:41
06:56
07:11
07:26
07:41
07:56
08:11
08:26
08:41
09:11
09:26
09:41
09:56
10:11
10:26
10:41
11:11
11:26
11:41
11:56
12:11
12:26
12:41
12:56
13:11
13:26
13:41
13:56
14:11
14:26
14:41
14:56
15:11
15:26
15:41
15:56
16:11
16:26
16:41
16:56
17:11
17:26
17:41
18:01
18:16
18:31
18:46
19:01
19:16
19:31
19:46
20:01
20:16
20:31
20:46
21:01
21:16
21:31
21:46
22:16
22:31
23:04
00:04
01:04
03:04
Soboty
04:04
04:27
04:46
05:00
05:16
05:31
05:46
06:01
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:01
08:16
08:31
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
17:16
17:31
18:01
18:16
18:31
18:46
19:01
19:16
19:31
19:46
20:01
20:16
20:31
20:46
21:01
21:16
21:31
21:46
22:16
22:31
23:04
00:04
01:04
03:04
Niedziele i święta
04:04
04:27
04:46
05:00
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
20:31
21:01
21:31
22:16
23:04
00:04
01:04
03:04
Wigilia
04:04
04:27
04:46
05:00
05:16
05:31
05:46
06:01
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:01
08:16
08:31
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:31
18:01
19:16
20:31
22:16
01:04
03:04
Sylwester
04:04
04:27
04:46
05:00
05:16
05:31
05:46
06:01
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:01
08:16
08:31
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
17:16
17:31
18:01
18:16
18:31
18:46
19:01
19:16
19:31
19:46
20:01
20:31
21:01
21:31
22:16
01:04
02:04
03:04
zmiana czasu
04:04
04:27
04:46
05:00
05:16
05:31
05:46
06:01
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:01
08:16
08:31
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
17:16
17:31
18:01
18:16
18:31
18:46
19:01
19:16
19:31
19:46
20:01
20:16
20:31
20:46
21:01
21:16
21:31
21:46
22:16
22:31
23:04
00:04
01:04
03:04
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się