−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Szkoła Medyczna
Bytom Łużycka
Bytom Wallisa
Bytom Kąpielisko
Bytom Wrocławska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
39
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Wrocławska
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
04:35
05:05
05:20
05:35
05:50
06:05
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:50
08:05
08:20
08:35
08:50
09:20
09:35
09:50
10:05
10:20
10:35
10:50
11:20
11:35
11:50
12:05
12:20
12:35
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:05
16:20
16:35
16:50
17:05
17:20
17:35
17:55
18:10
18:25
18:40
18:55
19:10
19:25
19:40
19:57
20:10
20:25
20:40
20:55
21:10
21:25
21:40
21:55
22:10
22:25
22:44
23:14
23:44
00:44
02:44
03:44
Soboty
04:35
04:55
05:25
05:40
05:55
06:10
06:25
06:40
06:55
07:10
07:25
07:40
07:55
08:10
08:25
08:55
09:10
09:25
09:40
09:55
10:10
10:25
10:55
11:10
11:25
11:40
11:55
12:10
12:25
12:40
12:55
13:10
13:25
13:40
13:55
14:10
14:25
14:40
14:55
15:10
15:25
15:40
15:55
16:10
16:25
16:40
16:55
17:10
17:25
17:55
18:10
18:25
18:40
18:55
19:10
19:25
19:40
19:57
20:10
20:25
20:40
20:55
21:10
21:25
21:40
21:55
22:10
22:25
22:44
23:14
23:44
00:44
02:44
03:44
Niedziele i święta
04:35
04:55
05:25
05:55
06:25
06:55
07:25
07:55
08:25
08:55
09:25
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
17:55
18:25
18:55
19:25
19:57
20:25
20:55
21:25
21:55
22:25
22:44
23:44
00:44
02:44
03:44
Wigilia
04:35
04:55
05:25
05:40
05:55
06:10
06:25
06:40
06:55
07:10
07:25
07:40
07:55
08:10
08:25
08:55
09:10
09:25
09:40
09:55
10:10
10:25
10:55
11:10
11:25
11:40
11:55
12:10
12:25
12:40
12:55
13:10
13:25
13:40
13:55
14:10
14:25
14:40
14:55
15:10
15:25
15:40
15:55
16:10
16:25
16:40
17:10
18:40
19:57
21:25
22:44
02:44
03:44
Sylwester
04:35
04:55
05:25
05:40
05:55
06:10
06:25
06:40
06:55
07:10
07:25
07:40
07:55
08:10
08:25
08:55
09:10
09:25
09:40
09:55
10:10
10:25
10:55
11:10
11:25
11:40
11:55
12:10
12:25
12:40
12:55
13:10
13:25
13:40
13:55
14:10
14:25
14:40
14:55
15:10
15:25
15:40
15:55
16:10
16:25
16:40
16:55
17:10
17:25
17:55
18:10
18:25
18:40
18:55
19:10
19:25
19:40
19:57
20:10
20:25
20:55
21:25
21:55
22:25
22:44
01:44
02:44
03:44
zmiana czasu
04:35
04:55
05:25
05:40
05:55
06:10
06:25
06:40
06:55
07:10
07:25
07:40
07:55
08:10
08:25
08:55
09:10
09:25
09:40
09:55
10:10
10:25
10:55
11:10
11:25
11:40
11:55
12:10
12:25
12:40
12:55
13:10
13:25
13:40
13:55
14:10
14:25
14:40
14:55
15:10
15:25
15:40
15:55
16:10
16:25
16:40
16:55
17:10
17:25
17:55
18:10
18:25
18:40
18:55
19:10
19:25
19:40
19:57
20:10
20:25
20:40
20:55
21:10
21:25
21:40
21:55
22:10
22:25
22:44
23:14
23:44
00:44
01:44
03:44
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się