−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Szkoła Medyczna
Bytom Łużycka
Bytom Wallisa
Bytom Kąpielisko
Bytom Wrocławska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
39
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Piłkarska [nż]
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
04:39
05:10
05:25
05:40
05:55
06:10
06:25
06:40
06:55
07:10
07:25
07:40
07:55
08:10
08:25
08:40
08:55
09:25
09:40
09:55
10:10
10:25
10:40
10:55
11:25
11:40
11:55
12:10
12:25
12:40
12:55
13:10
13:25
13:40
13:55
14:10
14:25
14:40
14:55
15:10
15:25
15:40
15:55
16:10
16:25
16:40
16:55
17:10
17:25
17:40
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:02
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:49
23:18
23:48
00:48
02:48
03:48
Soboty
04:39
04:59
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:02
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:49
23:18
23:48
00:48
02:48
03:48
Niedziele i święta
04:39
04:59
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:02
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
22:49
23:48
00:48
02:48
03:48
Wigilia
04:39
04:59
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:15
18:45
20:02
21:30
22:49
02:48
03:48
Sylwester
04:39
04:59
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:02
20:15
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
22:49
01:48
02:48
03:48
zmiana czasu
04:39
04:59
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:02
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:49
23:18
23:48
00:48
01:48
03:48
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się