−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Wrocławska
Bytom Kąpielisko
Bytom Wallisa
Bytom Łużycka
Bytom Szkoła Medyczna
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
39
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Dni robocze
04:13
04:36
04:50
05:05
05:21
05:36
05:51
06:06
06:21
06:36
06:51
07:06
07:21
07:36
07:51
08:06
08:21
08:36
08:51
09:21
09:36
09:51
10:06
10:21
10:36
10:51
11:21
11:36
11:51
12:06
12:21
12:36
12:51
13:06
13:21
13:36
13:51
14:06
14:21
14:36
14:51
15:06
15:21
15:36
15:51
16:06
16:21
16:36
16:51
17:06
17:21
17:36
17:51
18:11
18:26
18:41
18:56
19:11
19:26
19:41
19:56
20:11
20:26
20:41
20:56
21:11
21:26
21:41
21:56
22:26
22:41
23:13
00:13
01:13
03:13
Soboty
04:13
04:36
04:55
05:11
05:26
05:41
05:56
06:11
06:26
06:41
06:56
07:11
07:26
07:41
07:56
08:11
08:26
08:41
09:11
09:26
09:41
09:56
10:11
10:26
10:41
11:11
11:26
11:41
11:56
12:11
12:26
12:41
12:56
13:11
13:26
13:41
13:56
14:11
14:26
14:41
14:56
15:11
15:26
15:41
15:56
16:11
16:26
16:41
16:56
17:11
17:26
17:41
18:11
18:26
18:41
18:56
19:11
19:26
19:41
19:56
20:11
20:26
20:41
20:56
21:11
21:26
21:41
21:56
22:26
22:41
23:13
00:13
01:13
03:13
Niedziele i święta
04:13
04:36
04:55
05:11
05:41
06:11
06:41
07:11
07:41
08:11
08:41
09:11
09:41
10:11
10:41
11:11
11:41
12:11
12:41
13:11
13:41
14:11
14:41
15:11
15:41
16:11
16:41
17:11
17:41
18:11
18:41
19:11
19:41
20:11
20:41
21:11
21:41
22:26
23:13
00:13
01:13
03:13
Wigilia
04:13
04:36
04:55
05:11
05:26
05:41
05:56
06:11
06:26
06:41
06:56
07:11
07:26
07:41
07:56
08:11
08:26
08:41
09:11
09:26
09:41
09:56
10:11
10:26
10:41
11:11
11:26
11:41
11:56
12:11
12:26
12:41
12:56
13:11
13:26
13:41
13:56
14:11
14:26
14:41
14:56
15:11
15:26
15:41
15:56
16:11
16:41
18:11
19:26
20:41
22:26
01:13
03:13
Sylwester
04:13
04:36
04:55
05:11
05:26
05:41
05:56
06:11
06:26
06:41
06:56
07:11
07:26
07:41
07:56
08:11
08:26
08:41
09:11
09:26
09:41
09:56
10:11
10:26
10:41
11:11
11:26
11:41
11:56
12:11
12:26
12:41
12:56
13:11
13:26
13:41
13:56
14:11
14:26
14:41
14:56
15:11
15:26
15:41
15:56
16:11
16:26
16:41
16:56
17:11
17:26
17:41
18:11
18:26
18:41
18:56
19:11
19:26
19:41
19:56
20:11
20:41
21:11
21:41
22:26
01:13
02:13
03:13
zmiana czasu
04:13
04:36
04:55
05:11
05:26
05:41
05:56
06:11
06:26
06:41
06:56
07:11
07:26
07:41
07:56
08:11
08:26
08:41
09:11
09:26
09:41
09:56
10:11
10:26
10:41
11:11
11:26
11:41
11:56
12:11
12:26
12:41
12:56
13:11
13:26
13:41
13:56
14:11
14:26
14:41
14:56
15:11
15:26
15:41
15:56
16:11
16:26
16:41
16:56
17:11
17:26
17:41
18:11
18:26
18:41
18:56
19:11
19:26
19:41
19:56
20:11
20:26
20:41
20:56
21:11
21:26
21:41
21:56
22:26
22:41
23:13
00:13
01:13
03:13
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się