−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Koszutka Słoneczna Pętla
Przystanki:
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Sienkiewicza
Zaborze Skansen Luiza
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skargi
Zaborze Lompy
Zaborze Pętla
Zaborze Wolności
Ruda Śląska
Ruda Klary
Ruda Południowa
Ruda Urząd Skarbowy
Chebzie Styczyńskiego
Chebzie Dworcowa
Chebzie Pętla
Chebzie Pętla
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Grochowska
Wirek Kopalnia Pokój
Wirek Odrodzenia
Wirek Katowicka
Bykowina Mijanka
Bykowina Niedźwiedziniec
Świętochłowice
Zgoda Ceramiczna [nż]
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Komenda Policji
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Batory Hotel
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Katowice
Załęże Szkoła
Załęże Dom Kultury
Załęże Wiśniowa
Załęże Dwór
Załęże Janasa
Załęże Kościół
Załęże Pośpiecha
Katowice Sobieskiego
Katowice Plac Wolności
Katowice Dworzec PKP
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Damrota
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Katowice Rynek
Katowice Rondo
Koszutka Misjonarzy Oblatów
Koszutka Słoneczna
Koszutka Słoneczna Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
43
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Załęże Dom Kultury
Kierunek:
Koszutka Słoneczna Pętla
Dni robocze
05:30
06:00
06:15
06:30
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
17:00
17:15
17:30
18:00
18:30
Soboty
08:43
09:13
09:43
10:13
10:43
11:13
11:43
12:13
12:43
13:13
13:43
14:13
14:43
15:13
15:43
16:13
16:43
17:13
17:43
18:13
18:38
Sylwester
08:43
09:13
09:43
10:13
10:43
11:13
11:43
12:13
12:43
13:13
13:43
14:13
14:43
15:13
15:43
16:13
16:43
17:13
17:43
18:13
18:38
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się