−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
Przystanki:
Katowice
Koszutka Słoneczna Pętla
Koszutka Słoneczna
Koszutka Misjonarzy Oblatów
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Katowice Dworzec PKP
Katowice Plac Wolności
Katowice Sobieskiego
Katowice Dąbrówki
Załęże Pośpiecha
Załęże Kościół
Załęże Janasa
Załęże Dwór
Załęże Wiśniowa
Załęże Dom Kultury
Załęże Szkoła
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
43
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Koszutka Misjonarzy Oblatów
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
Dni robocze
05:18
05:33
05:48
06:03
06:18
Z
06:33
06:48
07:03
07:18
07:33
Z
07:48
08:03
08:18
08:33
08:48
Z
09:03
09:18
09:33
09:48
10:03
Z
10:18
10:33
10:48
11:03
11:18
Z
11:33
11:48
12:03
12:18
12:33
Z
12:48
13:03
13:18
13:33
13:48
Z
14:03
14:18
14:33
14:48
15:03
Z
15:18
15:33
15:48
16:03
16:18
Z
16:33
16:48
17:03
17:18
17:33
Z
17:48
18:03
18:18
18:33
18:48
19:03
19:09
Z
19:33
Z
19:43
20:13
20:43
Z
21:13
21:43
22:13
22:43
Z
Soboty
07:43
08:13
08:43
Z
09:13
09:43
10:13
Z
10:43
11:13
11:43
Z
12:13
12:43
13:13
Z
13:43
14:13
14:43
Z
15:13
15:43
16:13
Z
16:43
17:13
17:43
Z
18:13
18:43
19:13
Z
19:43
20:13
20:43
Z
21:13
21:43
22:13
22:43
Z
Sylwester
07:43
08:13
08:43
Z
09:13
09:43
10:13
Z
10:43
11:13
11:43
Z
12:13
12:43
13:13
Z
13:43
14:13
14:43
Z
15:13
15:43
16:13
Z
16:43
17:13
17:43
Z
18:13
18:43
19:13
Z
19:43
20:13
20:43
Z
21:13
21:43
22:13
22:43
Z
Objaśnienia:
Z
− kurs wydłużony do: Chorzów Batory Zajezdnia
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się