46
Przystanek:
Katowice Św. Jana
Kierunek:
Koszutka Słoneczna Pętla
Soboty
09:11
09:39
10:09
10:39
11:09
11:39
12:09
12:39
13:09
13:39
14:09
14:39
15:09
15:39
16:09
16:11
KZ
16:39
17:09
17:39
18:09
18:39
19:09
19:41
KZ
20:11
KZ
Sylwester
09:11
09:39
10:09
10:39
11:09
11:39
12:09
12:39
13:09
13:39
14:09
14:39
15:09
15:39
16:09
16:11
KZ
16:39
17:09
17:39
18:09
18:39
19:09
19:41
KZ
20:11
KZ
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Katowice Rynek /Teatr Śl./ >> Zawodzie Zajezdnia
Z
− kurs do: Zawodzie Zajezdnia