46
Przystanek:
Katowice Kościuszki Szpital
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
Soboty
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:07
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
Sylwester
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:07
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40