46
Przystanek:
Brynów Gawronów
Kierunek:
Koszutka Słoneczna Pętla
Soboty
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
15:28
15:58
16:00
KZ
16:28
16:58
17:28
17:58
18:28
18:58
19:30
KZ
20:00
KZ
Sylwester
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
15:28
15:58
16:00
KZ
16:28
16:58
17:28
17:58
18:28
18:58
19:30
KZ
20:00
KZ
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Katowice Rynek /Teatr Śl./ >> Zawodzie Zajezdnia
Z
− kurs do: Zawodzie Zajezdnia