−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Plac Żeromskiego
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
07:32
08:32
09:32
10:32
12:07
13:07
13:32
14:07
15:07
16:07
17:07
18:07
23:01
23:29
23:48
00:48
02:48
03:48
Soboty
06:58
07:58
09:02
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
23:01
23:29
23:48
00:48
02:48
03:48
Niedziele i święta
23:01
23:29
23:48
00:48
02:48
03:48
Wigilia
06:58
07:58
09:02
10:32
12:02
13:32
23:01
23:48
00:48
02:48
03:48
Sylwester
06:58
07:58
09:02
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
23:01
23:29
23:48
00:48
02:48
03:48
zmiana czasu
06:58
07:58
09:02
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
23:01
23:29
23:48
00:48
01:48
03:48
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się