−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Urząd Miasta
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
07:06
08:06
09:06
10:06
11:36
12:36
13:06
13:36
14:36
15:36
16:36
17:36
22:28
23:00
23:28
00:28
01:28
03:22
Soboty
06:28
07:28
08:28
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
22:28
23:00
23:28
00:28
01:28
03:22
Niedziele i święta
22:28
23:00
23:28
00:28
01:28
03:22
Wigilia
06:28
07:28
08:28
09:58
11:28
12:58
22:28
23:28
00:28
01:28
03:22
Sylwester
06:28
07:28
08:28
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
22:28
23:00
23:28
00:28
01:28
03:22
zmiana czasu
06:28
07:28
08:28
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
22:28
23:00
23:28
00:28
01:28
03:22
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się