−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Moniuszki
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
07:10
08:10
09:10
10:10
11:40
12:40
13:10
13:40
14:40
15:40
16:40
17:40
22:32
23:03
23:31
00:31
01:31
03:25
Soboty
06:32
07:32
08:32
09:32
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
22:32
23:03
23:31
00:31
01:31
03:25
Niedziele i święta
22:32
23:03
23:31
00:31
01:31
03:25
Wigilia
06:32
07:32
08:32
10:02
11:32
13:02
22:32
23:31
00:31
01:31
03:25
Sylwester
06:32
07:32
08:32
09:32
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
22:32
23:03
23:31
00:31
01:31
03:25
zmiana czasu
06:32
07:32
08:32
09:32
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
22:32
23:03
23:31
00:31
01:31
03:25
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się