−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Osiedle
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
07:41
09:41
10:41
12:06
13:41
14:06
15:06
15:41
16:41
21:33
22:33
23:04
23:31
00:03
00:51
02:51
03:51
Soboty
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:31
21:31
22:33
23:04
23:31
00:03
00:51
02:51
03:51
Niedziele i święta
21:33
22:33
23:04
23:31
00:03
00:51
02:51
03:51
Wigilia
21:33
23:04
00:51
02:51
03:51
Sylwester
21:33
23:04
00:51
02:51
03:51
zmiana czasu
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:31
21:31
22:33
23:04
23:31
00:03
00:51
02:51
03:51
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się