−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Sąd
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
07:24
09:24
10:24
11:49
13:24
13:49
14:49
15:24
16:24
21:16
22:16
22:48
23:15
23:47
00:35
02:35
03:35
Soboty
10:14
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
13:44
14:14
14:44
15:14
15:44
16:14
16:44
17:14
17:44
18:14
19:14
21:14
22:16
22:48
23:15
23:47
00:35
02:35
03:35
Niedziele i święta
21:16
22:16
22:48
23:15
23:47
00:35
02:35
03:35
Wigilia
21:16
22:48
00:35
02:35
03:35
Sylwester
21:16
22:48
00:35
02:35
03:35
zmiana czasu
10:14
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
13:44
14:14
14:44
15:14
15:44
16:14
16:44
17:14
17:44
18:14
19:14
21:14
22:16
22:48
23:15
23:47
00:35
02:35
03:35
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się