−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Plac Żeromskiego
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
06:55
08:55
09:55
11:22
12:55
13:22
14:22
14:55
15:55
20:45
21:45
22:28
22:50
23:19
00:17
01:17
03:09
Soboty
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:46
20:45
21:45
22:28
22:50
23:19
00:17
01:17
03:09
Niedziele i święta
20:45
21:45
22:28
22:50
23:19
00:17
01:17
03:09
Wigilia
20:45
22:28
00:17
01:17
03:09
Sylwester
20:45
22:28
00:17
01:17
03:09
zmiana czasu
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:46
20:45
21:45
22:28
22:50
23:19
00:17
01:17
03:09
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się