−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
07:02
09:02
10:02
11:29
13:02
13:29
14:29
15:02
16:02
20:52
21:52
22:35
22:57
23:25
00:23
01:23
03:15
Soboty
09:53
10:23
10:53
11:23
11:53
12:23
12:53
13:23
13:53
14:23
14:53
15:23
15:53
16:23
16:53
17:23
17:53
18:53
20:52
21:52
22:35
22:57
23:25
00:23
01:23
03:15
Niedziele i święta
20:52
21:52
22:35
22:57
23:25
00:23
01:23
03:15
Wigilia
20:52
22:35
00:23
01:23
03:15
Sylwester
20:52
22:35
00:23
01:23
03:15
zmiana czasu
09:53
10:23
10:53
11:23
11:53
12:23
12:53
13:23
13:53
14:23
14:53
15:23
15:53
16:23
16:53
17:23
17:53
18:53
20:52
21:52
22:35
22:57
23:25
00:23
01:23
03:15
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się