−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska n/ż
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa n/ż
Bytom Odrzańska n/ż
Bytom Piłkarska n/ż
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Głęboka
Rozbark Siemianowicka
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Arki Bożka
Łagiewniki Cmentarz
Łagiewniki Media-Markt
Chorzów
Łagiewniki Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Piłkarska n/ż
Kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
Dni robocze
03:41
03:59
04:17
04:34
04:54
05:13
05:35
05:55
06:15
06:35
06:55
07:15
07:35
07:55
08:15
08:35
08:55
09:15
09:35
09:55
10:15
10:35
10:55
11:15
11:35
11:55
12:15
12:35
12:55
13:15
13:35
13:55
14:15
14:35
14:55
15:15
15:35
15:55
16:15
16:35
16:55
17:15
17:35
17:55
18:15
18:35
18:55
19:15
19:35
19:55
20:15
20:35
20:55
21:35
22:15
22:35
22:55
B
23:22
B
00:22
B
01:22
B
Soboty, niedziele i święta
03:41
03:59
04:17
04:34
04:54
05:13
05:35
05:55
06:15
06:35
06:55
07:15
07:35
07:55
08:15
08:35
08:55
09:15
09:35
09:55
10:15
10:35
10:55
11:15
11:35
11:55
12:15
12:35
12:55
13:15
13:35
13:55
14:15
14:35
14:55
15:15
15:35
15:55
16:15
16:35
16:55
17:15
17:35
17:55
18:15
18:35
18:55
19:15
19:35
19:55
20:15
20:35
20:55
21:35
22:15
22:35
22:55
B
23:22
B
00:22
B
01:22
B
Święta szczególne
03:41
04:34
05:35
06:35
07:35
07:55
08:35
08:55
09:35
09:55
10:15
10:35
10:55
11:15
11:35
11:55
12:15
12:35
12:55
13:15
13:35
13:55
14:15
14:35
14:55
15:15
15:35
15:55
16:15
16:35
16:55
17:15
17:35
17:55
18:15
18:35
18:55
19:15
19:35
19:55
20:15
20:35
20:55
21:35
22:15
22:35
22:55
B
23:22
B
00:22
B
01:22
B
Objaśnienia:
B
− kurs do: Bytom Plac Sikorskiego
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się