−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska n/ż
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa n/ż
Bytom Odrzańska n/ż
Bytom Piłkarska n/ż
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Głęboka
Rozbark Siemianowicka
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Arki Bożka
Łagiewniki Cmentarz
Łagiewniki Media-Markt
Chorzów
Łagiewniki Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Osiedle
Kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
Dni robocze
03:25
03:43
04:02
04:18
04:38
04:58
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:39
19:59
20:19
20:39
21:19
21:59
22:19
22:39
B
23:07
B
00:07
B
01:07
B
Soboty, niedziele i święta
03:25
03:43
04:02
04:19
04:38
04:58
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:39
19:59
20:19
20:39
21:19
21:59
22:19
22:39
B
23:07
B
00:07
B
01:07
B
Święta szczególne
03:25
04:19
05:19
06:19
07:19
07:39
08:19
08:39
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:39
19:59
20:19
20:39
21:19
21:59
22:19
22:39
B
23:07
B
00:07
B
01:07
B
Objaśnienia:
B
− kurs do: Bytom Plac Sikorskiego
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się