−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska n/ż
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa n/ż
Bytom Odrzańska n/ż
Bytom Piłkarska n/ż
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Głęboka
Rozbark Siemianowicka
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Arki Bożka
Łagiewniki Cmentarz
Łagiewniki Media-Markt
Chorzów
Łagiewniki Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Kopalnia
Kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
Dni robocze
03:32
03:50
04:08
04:25
04:45
05:04
05:26
05:46
06:06
06:26
06:46
07:06
07:26
07:46
08:06
08:26
08:46
09:06
09:26
09:46
10:06
10:26
10:46
11:06
11:26
11:46
12:06
12:26
12:46
13:06
13:26
13:46
14:06
14:26
14:46
15:06
15:26
15:46
16:06
16:26
16:46
17:06
17:26
17:46
18:06
18:26
18:46
19:06
19:26
19:46
20:06
20:26
20:46
21:26
22:06
22:26
22:46
B
23:13
B
00:13
B
01:13
B
Soboty, niedziele i święta
03:32
03:50
04:08
04:25
04:45
05:04
05:26
05:46
06:06
06:26
06:46
07:06
07:26
07:46
08:06
08:26
08:46
09:06
09:26
09:46
10:06
10:26
10:46
11:06
11:26
11:46
12:06
12:26
12:46
13:06
13:26
13:46
14:06
14:26
14:46
15:06
15:26
15:46
16:06
16:26
16:46
17:06
17:26
17:46
18:06
18:26
18:46
19:06
19:26
19:46
20:06
20:26
20:46
21:26
22:06
22:26
22:46
B
23:13
B
00:13
B
01:13
B
Święta szczególne
03:32
04:25
05:26
06:26
07:26
07:46
08:26
08:46
09:26
09:46
10:06
10:26
10:46
11:06
11:26
11:46
12:06
12:26
12:46
13:06
13:26
13:46
14:06
14:26
14:46
15:06
15:26
15:46
16:06
16:26
16:46
17:06
17:26
17:46
18:06
18:26
18:46
19:06
19:26
19:46
20:06
20:26
20:46
21:26
22:06
22:26
22:46
B
23:13
B
00:13
B
01:13
B
Objaśnienia:
B
− kurs do: Bytom Plac Sikorskiego
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się