−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska n/ż
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa n/ż
Bytom Odrzańska n/ż
Bytom Piłkarska n/ż
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Głęboka
Rozbark Siemianowicka
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Arki Bożka
Łagiewniki Cmentarz
Łagiewniki Media-Markt
Chorzów
Łagiewniki Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Węglowa n/ż
Kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
Dni robocze
03:38
03:56
04:14
04:31
04:51
05:10
05:32
05:52
06:12
06:32
06:52
07:12
07:32
07:52
08:12
08:32
08:52
09:12
09:32
09:52
10:12
10:32
10:52
11:12
11:32
11:52
12:12
12:32
12:52
13:12
13:32
13:52
14:12
14:32
14:52
15:12
15:32
15:52
16:12
16:32
16:52
17:12
17:32
17:52
18:12
18:32
18:52
19:12
19:32
19:52
20:12
20:32
20:52
21:32
22:12
22:32
22:52
B
23:19
B
00:19
B
01:19
B
Soboty, niedziele i święta
03:38
03:56
04:14
04:31
04:51
05:10
05:32
05:52
06:12
06:32
06:52
07:12
07:32
07:52
08:12
08:32
08:52
09:12
09:32
09:52
10:12
10:32
10:52
11:12
11:32
11:52
12:12
12:32
12:52
13:12
13:32
13:52
14:12
14:32
14:52
15:12
15:32
15:52
16:12
16:32
16:52
17:12
17:32
17:52
18:12
18:32
18:52
19:12
19:32
19:52
20:12
20:32
20:52
21:32
22:12
22:32
22:52
B
23:19
B
00:19
B
01:19
B
Święta szczególne
03:38
04:31
05:32
06:32
07:32
07:52
08:32
08:52
09:32
09:52
10:12
10:32
10:52
11:12
11:32
11:52
12:12
12:32
12:52
13:12
13:32
13:52
14:12
14:32
14:52
15:12
15:32
15:52
16:12
16:32
16:52
17:12
17:32
17:52
18:12
18:32
18:52
19:12
19:32
19:52
20:12
20:32
20:52
21:32
22:12
22:32
22:52
B
23:19
B
00:19
B
01:19
B
Objaśnienia:
B
− kurs do: Bytom Plac Sikorskiego
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się