−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Katowice
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Dworzec PKP
Katowice Plac Wolności
Katowice Sobieskiego
Katowice Dąbrówki
Załęże Pośpiecha
Załęże Kościół
Załęże Janasa
Załęże Dwór
Załęże Wiśniowa
Załęże Dom Kultury
Załęże Szkoła
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Racławicka
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów AKS
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Katowice
Park Śląski Wejście Główne
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Dąb Kościół
Dąb Silesia City Center
Dąb Huta Baildon
Katowice Stęślickiego
Katowice Sokolska
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Św. Jana
Katowice Plac Miarki
Katowice Jordana
Katowice Stadion AWF
Katowice Kościuszki Szpital
Katowice Kościuszki Basen
Brynów Zgrzebnioka
Brynów Gawronów
Brynów Drozdów
Brynów Słowików
Brynów Centrum Przesiadkowe
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
62
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Katowice Sokolska
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
04:47
05:00
05:15
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
22:45
23:13
23:38
K
23:53
00:23
01:23
02:23
02:55
K
03:23
Soboty, niedziele i święta
04:47
05:15
05:45
06:15
06:45
07:15
07:45
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
15:45
16:15
16:45
17:15
17:45
18:15
18:45
19:15
19:45
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
22:45
23:13
23:39
K
23:53
00:23
01:23
02:23
02:55
K
03:23
Święta szczególne
04:47
05:45
06:15
07:15
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
15:45
16:15
16:45
17:15
17:45
18:15
18:45
19:15
19:45
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
22:45
23:13
23:39
K
23:53
00:23
01:23
02:23
02:55
K
03:23
Objaśnienia:
K
− kurs do: Katowice Plac Miarki
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się