Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Chorzów Rynek - Estakada - Gen. Henryka Dąbrowskiego - - Chorzów Dąbrowskiego - Chorzów Racławicka OPS - Armii Krajowej - Chorzów Batory Zajezdnia |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Chorzów Rynek - Estakada - Gen. Henryka Dąbrowskiego - - Chorzów Dąbrowskiego - Chorzów Racławicka OPS - Armii Krajowej - Chorzów Batory Zajezdnia |
|
|