Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Gliwice Zajezdnia - Chorzowska - (Zabrze) Wolności - Bytomska - (Bytom) Stara Cynkownia - Konstytucji - Zabrzańska - Jagiellońska - Moniuszki - Bytom Plac Sikorskiego |
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Gliwice Zajezdnia - Chorzowska - (Zabrze) Wolności - Bytomska - (Bytom) Stara Cynkownia - Konstytucji - Zabrzańska - Jagiellońska - Moniuszki - Bytom Plac Sikorskiego |