Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Brynów Centrum Przesiadkowe - Kościuszki - (> Kochanowskiego - pl. Miarki) - św. Jana - Rynek - al. Korfantego - Rondo Ziętka - Chorzowska - (Chorzów) Katowicka - Rynek - Katowicka - (Bytom) Chorzowska - Siemianowicka - Katowicka - pl. Sikorskiego - - Łagiewniki - (Świętochłowice) Piaśniki - Centrum - (Chorzów) Batory - Chorzów Batory Zajezdnia |