Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Chorzów Stadion Śląski - Katowicka - Rynek - Katowicka - (Bytom) Chorzowska - Siemianowicka - Katowicka - pl. Sikorskiego - - Łagiewniki - (Świętochłowice) Piaśniki - Centrum - (Chorzów) Batory - Chorzów Batory Zajezdnia |