Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Bytom Plac Sikorskiego - Łagiewniki - (Świętochłowice) Piaśniki - Centrum - Chorzów Batory Zajezdnia |
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Bytom Plac Sikorskiego - Łagiewniki - (Świętochłowice) Piaśniki - Centrum - Chorzów Batory Zajezdnia |