Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Katowice Plac Miarki - św. Jana - Rynek - al. Korfantego - Rondo Ziętka - Chorzowska - (Chorzów) Katowicka - Rynek - Chorzów Metalowców |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Katowice Plac Miarki - św. Jana - Rynek - al. Korfantego - Rondo Ziętka - Chorzowska - (Chorzów) Katowicka - Rynek - Chorzów Metalowców |
|
|