Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach. - (Katowice) Chorzowska - Rondo Ziętka - al. Korfantego - Rynek - (> św. Jana - Kościuszki - Plac Miarki - Kochanowskiego - św. Jana / 3 Maja - Plac Wolności - 3 Maja <) - Rynek (Teatr Śl.) - Warszawska - 1 Maja - Zawodzie Centrum Przesiadkowe |