Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Pogoń Akademiki - (Sosnowiec) Będzińska - Nowopogońska - Mariacka - Żeromskiego - 3 Maja - (> Piłsudskiego - Sienkiewicza / Małachowskiego <) - 1 Maja - Narutowicza - Staszica - Konstantynów Okrzei |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Pogoń Akademiki - (Sosnowiec) Będzińska - Nowopogońska - Mariacka - Żeromskiego - 3 Maja - (> Piłsudskiego - Sienkiewicza / Małachowskiego <) - 1 Maja - Narutowicza - Staszica - Konstantynów Okrzei |
|
|