Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Koszutka Słoneczna Pętla - al. Korfantego - Rondo Ziętka - 3 Maja - Katowice Plac Wolności - Gliwicka - (Chorzów) Armii Krajowej - Chorzów Batory Zajezdnia |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Koszutka Słoneczna Pętla - al. Korfantego - Rondo Ziętka - 3 Maja - Katowice Plac Wolności - Gliwicka - (Chorzów) Armii Krajowej - Chorzów Batory Zajezdnia |
|
|