−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Ruda Śląska
Chebzie Dworzec PKP
Chebzie Dworcowa
Świętochłowice
Lipiny Zakłady Silesia
Lipiny Targowisko
Lipiny Kościół
Piaśniki Skrzyżowanie
Chorzów
Chorzów Pokoju
Chorzów Szarlociniec
Chorzów Wodociągi
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Lompy
Chorzów Miasto Dworzec PKP
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lipiny Kościół
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
02:56
04:04
04:30
04:57
05:12
05:27
05:42
05:57
06:12
06:27
06:42
06:57
07:12
07:27
07:42
07:57
08:12
08:27
08:42
08:57
09:12
09:27
09:42
09:57
10:12
10:27
10:42
10:57
11:12
11:27
11:42
11:57
12:12
12:27
12:42
12:57
13:12
13:27
13:42
13:57
14:12
14:27
14:42
14:57
15:12
15:27
15:42
15:57
16:12
16:27
16:42
16:57
17:12
17:27
17:42
17:57
18:12
18:27
18:42
18:58
19:16
19:28
19:46
19:58
20:16
20:28
20:46
20:58
21:28
21:58
22:18
22:49
23:41
00:31
Soboty, niedziele i święta
02:56
04:04
04:32
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:17
08:47
08:59
09:17
09:47
09:59
10:17
10:29
10:47
10:59
11:17
11:29
11:47
11:59
12:17
12:29
12:47
12:59
13:17
13:29
13:47
13:59
14:17
14:29
14:47
14:59
15:17
15:29
15:47
15:59
16:17
16:29
16:47
16:59
17:17
17:29
17:47
17:59
18:17
18:29
18:47
18:59
19:17
19:29
19:47
19:59
20:17
20:29
20:47
20:59
21:29
21:59
22:19
22:50
23:41
00:31
Święta szczególne
02:56
04:04
04:32
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:19
22:50
23:41
00:31
zmiana czasu
01:56
04:04
04:32
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:17
08:47
08:59
09:17
09:47
09:59
10:17
10:29
10:47
10:59
11:17
11:29
11:47
11:59
12:17
12:29
12:47
12:59
13:17
13:29
13:47
13:59
14:17
14:29
14:47
14:59
15:17
15:29
15:47
15:59
16:17
16:29
16:47
16:59
17:17
17:29
17:47
17:59
18:17
18:29
18:47
18:59
19:17
19:29
19:47
19:59
20:17
20:29
20:47
20:59
21:29
21:59
22:19
22:50
23:41
00:31
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się