−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Przystanki:
Katowice
Katowice Plac Wolności
Katowice Dworzec PKP
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Katowice Rynek
Katowice Rondo
Katowice Sokolska
Katowice Stęślickiego
Dąb Huta Baildon
Dąb Silesia City Center
Dąb Kościół
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wejście Główne
Chorzów
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów AKS
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Racławicka
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
0
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Park Śląski Wejście Główne
Kierunek:
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Dni robocze
19:54
20:24
20:37
20:54
21:07
21:24
21:37
21:54
22:07
C
22:24
22:37
22:54
C
Soboty
06:07
07:07
08:07
08:37
09:07
09:37
10:07
10:24
10:37
10:54
11:07
11:24
11:37
11:54
12:07
12:24
12:37
12:54
13:07
13:24
13:37
13:54
14:07
14:24
14:37
14:54
15:07
15:24
15:37
15:54
16:07
16:24
16:37
16:54
17:07
17:24
17:37
17:54
18:07
18:24
18:37
18:54
19:07
19:24
19:37
19:54
20:07
20:24
20:37
20:54
21:07
21:24
21:37
21:54
22:07
C
22:24
22:37
22:54
C
Niedziele i Święta
08:37
09:07
09:37
10:07
10:24
10:37
10:54
11:07
11:24
11:37
11:54
12:07
12:24
12:37
12:54
13:07
13:24
13:37
13:54
14:07
14:24
14:37
14:54
15:07
15:24
15:37
15:54
16:07
16:24
16:37
16:54
17:07
17:24
17:37
17:54
18:07
18:24
18:37
18:54
19:07
19:24
19:37
19:54
20:07
20:24
20:37
20:54
21:07
21:24
21:37
21:54
22:07
C
22:24
22:37
22:54
C
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chorzów Batory Zajezdnia
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się