−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gliwice Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Zamłynie
Szombierki Kopalnia
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kościół
Szombierki Ratusz
Szombierki Elektrownia
Bobrek Wytrwałych
Bobrek Ratusz
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Zabrze
Biskupice Pętla
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Zamkowa
Biskupice Kościół
Biskupice Młyńska
Zabrze Hagera [nż]
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bobrek Ratusz
Kierunek:
Gliwice Zajezdnia
Dni robocze
04:29
04:57
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:23
23:53
00:49
01:49
02:49
03:49
Soboty
04:29
04:57
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:23
23:53
00:49
01:49
02:49
03:49
Niedziele i święta
04:29
04:57
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:23
23:53
00:49
01:49
02:49
03:49
Wigilia
04:29
04:57
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:57
19:27
20:27
21:57
22:57
23:53
00:49
01:49
02:49
03:49
Sylwester
04:29
04:57
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:57
21:57
22:57
00:49
01:49
02:49
03:49
zmiana czasu
04:29
04:57
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:23
00:49
01:49
03:49
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się