−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zaborze Pętla
Przystanki:
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Sienkiewicza
Zaborze Skansen Luiza
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skargi
Zaborze Lompy
Zaborze Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
4
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zaborze Lompy
Kierunek:
Zaborze Pętla
Dni robocze
03:37
04:59
05:29
05:59
06:29
06:39
06:59
07:29
07:39
07:59
08:29
08:39
08:59
09:29
09:39
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:09
12:29
12:39
12:59
13:09
13:29
13:39
13:59
14:09
14:29
14:39
14:59
15:09
15:29
15:39
15:59
16:09
16:29
16:39
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
21:29
22:29
23:18
Soboty
03:37
04:59
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
19:29
20:29
21:29
22:29
23:18
Niedziele i święta
08:19
10:29
11:29
12:29
13:29
14:29
15:29
16:29
17:29
18:29
19:29
20:19
21:19
22:29
Wigilia
03:37
04:59
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
Sylwester
03:37
04:59
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:19
18:19
19:19
20:19
21:19
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się