−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zaborze Pętla
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Zamłynie
Szombierki Kopalnia
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kościół
Szombierki Ratusz
Szombierki Elektrownia
Bobrek Wytrwałych
Bobrek Ratusz
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Zabrze
Biskupice Pętla
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Zamkowa
Biskupice Kościół
Biskupice Młyńska
Zabrze Hagera [nż]
Zabrze Prof. Religi
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Sienkiewicza
Zaborze Skansen Luiza
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skargi
Zaborze Lompy
Zaborze Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Zajezdnia
Kierunek:
Zaborze Pętla
Dni robocze
03:57
B
04:32
B
22:12
B
Soboty
03:59
B
04:32
B
22:12
B
Niedziele i święta
03:59
B
04:32
B
22:12
B
Boże Narodzenie, Nowy Rok i Święta Wielkanocne
04:32
B
09:44
B
22:12
B
Wigilia
03:59
B
04:32
B
22:12
B
Sylwester
03:59
B
04:32
B
00:13
B
Objaśnienia:
B
− kurs do: Bytom Plac Sikorskiego
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się