−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chebzie Pętla
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska n/ż
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa n/ż
Bytom Odrzańska n/ż
Bytom Piłkarska n/ż
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Zamłynie
Szombierki Kopalnia
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kościół
Szombierki Ratusz
Szombierki Elektrownia
Bobrek Wytrwałych
Bobrek Ratusz
Bobrek Szkoła
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Zabrze
Biskupice Pętla
Biskupice Ziemska n/ż
Zabrze
Biskupice Zamkowa
Biskupice Kościół
Biskupice Młyńska
Zabrze Hagera n/ż
Zabrze
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Sienkiewicza
Zaborze Skansen Luiza
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skargi
Zaborze Lompy
Zaborze Pętla
Zaborze Wolności
Ruda Śląska
Ruda Klary
Ruda Południowa
Ruda Urząd Skarbowy
Chebzie Styczyńskiego
Chebzie Dworcowa
Chebzie Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bobrek Ratusz
Kierunek:
Chebzie Pętla
Dni robocze
02:41
Z
02:51
Z
03:01
03:11
Z
03:31
Z
03:51
Z
04:17
04:35
04:53
05:13
Z
05:33
05:53
06:13
Z
06:33
06:53
07:13
Z
07:33
07:53
08:13
Z
08:33
08:53
09:13
Z
09:33
09:53
10:13
Z
10:33
10:53
11:13
Z
11:33
11:53
12:13
Z
12:33
12:53
13:13
Z
13:33
13:53
14:13
Z
14:33
14:53
15:13
Z
15:33
15:53
16:13
Z
16:33
16:53
17:13
Z
17:33
17:53
18:13
Z
18:33
18:53
19:13
Z
19:33
Z
19:53
20:13
Z
20:33
Z
20:53
21:13
Z
21:33
21:53
22:13
Z
22:33
Z
22:53
23:30
Z
23:49
Z
00:48
S
Soboty
02:41
Z
02:51
Z
03:11
Z
03:31
Z
03:51
Z
04:17
04:35
04:53
05:13
Z
05:53
06:13
Z
06:33
06:53
07:13
Z
07:33
07:53
08:13
Z
08:33
08:53
09:13
Z
09:33
09:53
10:13
Z
10:33
10:53
11:13
Z
11:33
11:53
12:13
Z
12:33
12:53
13:13
Z
13:33
13:53
14:13
Z
14:33
14:53
15:13
Z
15:33
15:53
16:13
Z
16:33
16:53
17:13
Z
17:33
17:53
18:13
Z
18:33
18:53
19:13
Z
19:33
Z
19:53
20:33
Z
20:53
21:33
21:53
22:33
Z
22:53
23:30
Z
23:49
Z
00:48
S
Niedziele i święta
02:41
Z
03:11
Z
03:31
Z
03:51
Z
04:17
04:53
05:13
Z
05:53
06:13
Z
06:33
Z
06:53
07:33
Z
07:53
08:33
Z
08:53
09:33
Z
09:53
10:33
Z
10:53
11:33
Z
11:53
12:33
Z
12:53
13:33
Z
13:53
14:33
Z
14:53
15:33
Z
15:53
16:33
Z
16:53
17:33
Z
17:53
18:33
Z
18:53
19:33
Z
19:53
20:33
Z
20:53
21:33
21:53
22:33
Z
22:53
23:30
Z
23:49
Z
00:48
S
Objaśnienia:
S
− kurs do: Biskupice Pętla
Z
− kurs do: Zaborze Pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się