−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Brynów Pętla
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Głęboka
Rozbark Siemianowicka
Rozbark Kopalnia
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Arki Bożka
Łagiewniki Cmentarz
Łagiewniki Media-Markt
Chorzów
Łagiewniki Zajezdnia
Chorzów Polna
Chorzów Nowa
Chorzów Metalowców
Chorzów Rynek
Chorzów Chopina
Chorzów AKS
Chorzów Stadion Śląski
Katowice
WPKiW Wejście Główne
WPKiW Śląski Ogród Zoologiczny
WPKiW Wesołe Miasteczko
Dąb Kościół
Dąb Silesia City Center
Dąb Huta Baildon
Katowice Stęślickiego
Katowice Sokolska
Katowice Spodek
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Pętla
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Damrota
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Św. Jana
Katowice Plac Miarki
Katowice Jordana
Katowice Stadion AWF
Katowice Kościuszki Szpital
Brynów Zgrzebnioka
Brynów Gawronów
Brynów Drozdów
Brynów Słowików
Brynów Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
6
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Katowice Stadion AWF
Kierunek:
Brynów Pętla
Dni robocze
04:17
04:22
04:32
04:42
04:57
05:12
05:27
05:42
05:57
06:12
06:27
06:42
06:57
07:12
07:27
07:42
07:57
08:12
08:27
08:42
08:57
09:12
09:27
09:42
09:57
10:12
10:27
10:42
10:57
11:12
11:27
11:42
11:57
12:12
12:27
12:42
12:57
13:12
13:27
13:42
13:57
14:12
14:27
14:42
14:57
15:12
15:27
15:42
15:57
16:12
16:27
16:42
16:57
17:12
17:27
17:42
17:57
18:12
18:27
18:42
18:57
19:12
19:27
19:42
19:57
20:12
20:27
20:52
20:57
21:22
21:52
21:57
22:22
22:27
22:52
23:21
00:18
00:48
01:18
02:18
03:18
03:48
Dni wolne
04:32
04:52
05:24
05:52
06:22
06:52
07:22
07:52
08:22
08:52
09:22
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
15:22
15:52
16:22
16:52
17:22
17:52
18:22
18:52
19:22
19:52
20:22
20:52
20:57
21:22
21:52
21:57
22:22
22:27
22:52
23:21
00:18
00:48
01:18
02:18
03:18
03:48
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się