−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Zamłynie
Szombierki Kopalnia
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kościół
Szombierki Ratusz
Szombierki Elektrownia
Bobrek Wytrwałych
Bobrek Ratusz
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Zabrze
Biskupice Pętla
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Zamkowa
Biskupice Kościół
Biskupice Młyńska
Zabrze Hagera [nż]
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Bytom
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Osiedle Skałka
Świętochłowice Polna
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Batory Hotel
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Katowice
Załęże Szkoła
Załęże Dom Kultury
Załęże Wiśniowa
Załęże Dwór
Załęże Janasa
Załęże Kościół
Załęże Pośpiecha
Katowice Sobieskiego
Katowice Dworzec PKP
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Łagiewnicka
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
03:29
03:59
04:33
04:45
05:00
05:15
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
Z
18:00
18:15
Z
18:30
18:45
Z
19:00
19:18
19:48
20:18
20:48
Z
21:18
21:48
22:18
Z
22:48
Z
23:22
Z
Soboty, niedziele i święta
03:29
03:59
04:48
05:18
05:48
06:18
06:48
07:18
07:48
08:18
08:48
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
15:18
15:48
16:18
16:48
17:18
17:48
18:18
18:48
19:18
19:48
20:18
20:48
Z
21:18
21:48
22:18
Z
22:48
Z
23:22
Z
Święta Szczególne
03:59
04:48
05:48
06:48
07:48
08:48
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
15:18
15:48
16:18
16:48
17:18
17:48
18:18
18:48
19:18
19:48
20:18
20:48
Z
21:18
21:48
22:18
Z
22:48
Z
23:22
Z
Wigilia
03:29
03:59
04:48
05:18
05:48
06:18
06:48
07:18
07:48
08:18
08:48
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
Z
15:18
15:48
16:18
Z
16:48
Z
17:18
Z
18:18
21:18
Sylwester
03:29
03:59
04:48
05:18
05:48
06:18
06:48
07:18
07:48
08:18
08:48
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
15:18
15:48
16:18
16:48
17:18
17:48
18:18
18:48
19:18
19:48
Z
20:18
20:48
Z
21:18
22:18
Z
23:22
Z
Zmaina czasu
03:29
03:59
04:48
05:18
05:48
06:18
06:48
07:18
07:48
08:18
08:48
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
15:18
15:48
16:18
16:48
17:18
17:48
18:18
18:48
19:18
19:48
20:18
20:48
Z
21:18
21:48
22:18
Z
22:48
Z
23:22
Z
Objaśnienia:
Z
− kurs do: Zawodzie Zajezdnia
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się