−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Katowice
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Dworzec PKP
Katowice Plac Wolności
Katowice Sobieskiego
Katowice Dąbrówki
Załęże Pośpiecha
Załęże Kościół
Załęże Janasa
Załęże Dwór
Załęże Wiśniowa
Załęże Dom Kultury
Załęże Szkoła
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Hotel
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Polna
Piaśniki Osiedle Skałka
Piaśniki Skrzyżowanie
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Gojny [nż]
Bytom Urząd Pracy
Bytom Łagiewnicka
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Hagera [nż]
Biskupice Młyńska
Biskupice Kościół
Biskupice Zamkowa
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Pętla
Bytom
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Bobrek Szkoła [nż]
Bobrek Ratusz
Bobrek Wytrwałych
Szombierki Elektrownia
Szombierki Ratusz
Szombierki Kościół
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kopalnia
Bytom Zamłynie
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Jagiellońska
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
03:21
03:51
04:25
04:35
04:50
05:04
05:15
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
22:37
23:07
23:34
00:02
Soboty, niedziele i święta
03:21
03:51
04:37
05:07
05:37
06:07
06:37
07:07
07:37
08:07
08:37
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:37
18:07
18:37
19:07
19:37
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
22:37
23:07
23:34
00:02
Święta Szczególne
03:51
04:37
05:37
06:37
07:37
08:37
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:37
18:07
18:37
19:07
19:37
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
22:37
23:07
23:34
00:02
Wigilia
03:21
03:51
04:37
05:07
05:37
06:07
06:37
07:07
07:37
08:07
08:37
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
18:07
19:07
21:07
23:34
Sylwester
03:21
03:51
04:37
05:07
05:37
06:07
06:37
07:07
07:37
08:07
08:37
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:37
18:07
18:37
19:07
19:37
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
23:07
23:34
Zmaina czasu
03:21
03:51
04:37
05:07
05:37
06:07
06:37
07:07
07:37
08:07
08:37
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:37
18:07
18:37
19:07
19:37
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
22:37
23:07
23:34
00:02
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się